Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - جلوه گاه احسان و نیکوکاری

جلوه گاه احسان و نیکوکاری

جلوه گاه احسان و نیکوکاری

در آستانه عید نوروز و در شامگاه دوشنبه 1396/12/7 جمع کثیری از مردان و زنان نیک سیرت و نیکوکار با حضور در همایش بزرگ خیرین انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز ، محفلی الهی از بزم احسان و نیکوکاری گسترانیدند.

در این همایش همچون گذشته ، پس از بازدید از نمایشگاه انجمن ، گزارش عملکرد انجمن در سالجاری در کلیه زمینه های اجتماعی ، حمایتی ، فرهنگی ، آموزشی و... به همراه تصاویر و بروشورهای متنوع با توضیحات عضو هیئت مدیره و سخنگوی انجمن و نیز توضیحات معاون اجرایی خیریه به سمع و نظر حضار محترم رسید.

از جمله آثار معنوی و بیادماندنی این همایش، هنرنمایی نونهالان و دانش آموزان تحت  پوشش و نمایش فیلم مستند درارتباط با نیازهای مددجویان می باشد که همه نیکوکاران بزرگوار را تحت تاثیر قرار داد.

پس از طرح نیازهای خانواده های تحت پوشش ، مردان و زنان سخاوتمند با بذل احسان و اهدای کمک های نقدی ، طلا و زیورآلات خود ، شادی و لذت زندگی را بین خود و همنوعان نیازمند تقسیم نموده ولبخند شیرین رضایت برلبان 5000 نفر مددجوی تحت پوشش انجمن نشاندند.

هیئت مدیره انجمن خیریه چهارده معصوم(ع) اهواز مراتب تشکر خود ، یاوران خیریه و کلیه عوامل اجرایی را بابت حضور گرم و انرژی بخش عزیزان نیکوکار در همایش بلافاصله با ارسال پیام اعلام و بر پایبندی به حفظ و حراست از امانت خیرین در توزیع کمکهای اهدایی به خانواده های نیازمند تاکید می نماید.

لازم به توضیح است که چنانچه عزیز و بزرگواری بدلایلی امکان حضور در این همایش را نداشته ، میتواند با مراجعه به وب سایت انجمن(بخش پرداخت آنلاین) ، دفاتر انجمن در سطح شهراهواز ، تهران و کرج مبالغ و وجوه خود را با هرنیت و قصد اعلام و تحویل نمایند.

نشانی تلگرام :

www.t.me/ahvaz14masoom