Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - بازدید مدیرکل فنی وحرفه ای خوزستان از خیریه

بازدید مدیرکل فنی وحرفه ای خوزستان از خیریه

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از انجمن خیریه 14 معصوم (ع) اهواز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی این خیریه، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان صبح چهارشنبه بهمراه تعدادی از مدیران اداره کل تابعه از بخش های مختلف خیریخ چهارده معصوم (ع) اهواز بازدید و با مدیران انجمن نشست و تبادل نظر کردند.
در جریان این بازدید که 2 ساعت به طول انجامید، مهندس عبدالنبی سواعدی و هیأت همراه از بخش های مختلف انجمن بویژه مددکاری، اشتغال و کاریابی، مهدکودک، مشاوره، کتابخانه و ... دیدن کرده و از نزدیک با اهداف و فعالیت های کارکنان انجمن خیریه در کمک رسانی و ارائه خدمات به مددجویان آشناتر شدند.سپس طی نشستی که با مسئولین انجمن صورت گرفت، دو طرف به بیان دیدگاههای خود و نحوه چگونگی تعامل در جهت خدمات رسانی بیشتر بویژه در بخش آموزش های فنی و حرفه ای و مسایل مربوط پرداختند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان، ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و نشست، خاطر نشان کرد: به سهم خودم به عنوان یک فرد در جامعه از خدمات ارائه شده به بخش نیازمند جامعه از سوی کارکنان انجمن خیریه قدردانی می کنم و امیدوارم هرگونه کمک و مساعدتی در راستای خدمات رسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای پیش بیاید، همکاری و همفکری نموده و زمینه های بعدی را برای استقلال زندگی و معیشتی آنان با حرفه آموزی و اشتغال پایدار فراهم سازیم.
مدیرعامل انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز و معاونت اجرایی انجمن نیز طی سخنانی جداگانه با اشاره به ظرفیت بالای انجمن و فعالیت های کم نظیری که تاکنون در رفع نیاز مددجویان انجام داده اند، افزودند: حجم نیازها وسیع است و لازم است همه دست در دست هم برای این مهم که بنا به تأکید و سفارش بزرگان اسلام در مورد یتیمان گفته شده است اقدامات بیشتر و مؤثری انجام دهیم.

در پایان این نشست صمیمی ، در خصوص چگونگی همکاری متقابل دو سازمان برای برقراری خدمات آموزش فنی و حرفه ای در سطح خیریه توافقاتی صورت گرفت.