Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - پذیرش سفارشات ذبح به مناسبت عید سعید قربان

پذیرش سفارشات ذبح به مناسبت عید سعید قربان

پذیرش سفارشات ذبح به مناسبت عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی، عمل قربانی کردن علاوه بر ُبعد معنوی و دینی آن، در واقع نوعی کمک به اقشار ضعیف جامعه هم محسوب می شود چرا که متاسفانه در حال حاضر قیمت گوشت به نحوی است که بسیاری از خانواده ها توان تهیه آن را ندارد به طوری برخی از خانواده ها در طول یک سال هم، توانایی تامین اندکی گوشت را نداشته باشند؛ با این وصف تهیه و تدارک این محصول برای چنین افراد محرومی می تواند، حداقل برای لحظاتی لبخند را به لبان آنها بنشاند.

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز هر سال در عید قربان پذیرای نذورات و قربانی های زیادی از سوی شهروندان فهیم و خداجوی اهوازی است. نذورات دریافتی این انجمن پس از دریافت، بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش تقسیم می شود.

 با توجه به نزدیکی عید مبارک قربان، امسال نیز همچون سال های گذشته، انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز آمده دریافت نذورات عزیزانی است که قصد و نیت قربانی کردن دارند. ان شاء الله که این عمل خیر آنها مقبول درگاه احدیت واقع شود.

 گفتنی است خیرینی که قصد مشارکت در این امر خداپسندانه را دارند، حتا با پرداخت کمترین مبلغ جهت تهیه گوسفند قربانی نیز، می توانند در این عمل خیر سهیم و شریک باشند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه مشارکت در تهیه قربانی و نذری از طریق زیر با این انجمن تماس حاصل فرمایید.

- سفارش اینترنتی: http://91.108.131.250/User/zebhonline.aspx

- واریز وجه به ملی کارت: 6037-9911-9950-2612

ارسال پیامک واریزی به شماره: 100001400

- مراجعه حضوری به دفاتر انجمن در سطح شهر - تلفن 32920001 -32923800