Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - «همایش مهر» انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد

«همایش مهر» انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد

«همایش مهر» انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی - همایش مهر هر سال توسط انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در آغاز سال تحصیلی و با هدف حمایت از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این انجمن برگزار می شود.

در همایش مهر 98 سید حسن موسوی چلک ریاست انجمن مددکاران ایران و موسس اورژانس اجتماعی کشورهمچنین هاشم سلیمی آشتیانی عضو مجمع خیرین کشور و از خیرین مدرسه ساز و نیز جمعی از خیرین حضور یافتند.

در این همایش حسن نیزاری عضو هیئت مدیره و سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم(ع) اهواز، گفت: هدف از برگزاری این همایش بیان حرکتی است که این خیریه به صورت جدی از سال های گذشته برای رسیدگی به امورتحصیلی ، فرهنگی و آموزشی دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش آغاز کرده و هر سال در مهرماه همایشی بمنظور ارائه گزارش به خیرین از وضعیت آموزشی و تحصیلی افراد تحت پوشش برگزار می نماید.

وی بیان کرد: خواسته ما حمایت از ۲۰۰۰ دانش آموز و دانشجویی است که در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش این انجمن است.

 نیزاری افزود: انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از ابتدا و از دوران مهد کودک تا مدارج عالی علمی کودکان و دانش آموزان را تحت پوشش قرار داده و با ارائه حمایت های تحصیلی از جمله خرید لوازم التحریر و برگزاری کلاس های فوق العاده درسی، کلاس های روانشناسی و مشاوره های تحصیلی مختلف در تلاش است تا بالاترین خدمات در اختیار این دانش آموزان قرار بگیرد.

 سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز یادآور شد: نتیجه حمایت های انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از دانش آموزان تحت پوشش این بود که نیمی از کودکان ترک تحصیل کرده در حال حاضر جزو شاگردان ممتاز مدارس هستند و بالغ بر ۴۰۰ نفر از آنها هم موفق شدند وارد دانشگاه شده و در در دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه شهید چمران اهواز مشغول به تحصیل شوند؛ همچنین ۶  نفر از این افراد نیز دانشجوی مقطع دکترا هستند.

 وی گفت: یکی دیگر از اهداف این همایش، هدایت خیرین عزیز به سمت چنین کودکانی است تا با حمایت های آنها دانش آموزان در طول سال تحصیلی پشتیبانی شوند.

 شایان ذکر است در ادامه برنامه آقای موسوی چلک و آقای سلیمی آشتیانی با بیان سخنانی براهمیت رسیدگی به وضعیت تحصیلی ، آموزشی و فرهنگی فرزندان نیازمند و کم برخودار و تاثیر آن برکاهش آسیب های فردی و اجتماعی تاکید نمودند.

سپس مراسم گلریزان و جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی خیرین انجام گردید.

در پایان به رسم یادبود و به قید قرعه به چهارده نفر از حاضرین در همایش هدیه ای تقدیم گردید.

 

لینک خبر در سایر رسانه ها:

تلگرام https://t.me/ahvaz14masoom/1593

هنرقلم http://honareghalam.ir/همایش-مهر-انجمن-خیریه-چهارده-معصوم-ع/

رهرو http://rahronews.com/1398/07/همایش-مهر-انجمن-خیریه-چهارده-معصوم-ع/