Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

اشتغال زایی برای 27 کارجو

با پیگیری واحد اشتغال و کاریابی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز، از ابتدای سال جاری تا به امروز 27 نفر از کارجویانی که به این انجمن مراجعه کرده بودند در شغل های مختلف مشغول به فعالیت شده اند.

کارجویان پس از مراجعه به انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با رایزنی و تلاش این واحد به کارفرما معرفی و در مشاغلی مانند کارمند اداری و دفتری، آموزش و تدریس، خدمات پرستاری، فروش و بازاریابی، حراست و کارگر ساده به کار گیری شدند.

تقسیم مهربانی در عیدسعید فطر

تقسیم مهربانی در عید فطر

گرمای دل و دستان پر عطوفت شما خیرین و عزیزان مومن و روزه دار بار دیگر محفل دیرینه انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز را مملو نور و امیدواری کرد. به میمنت و برکت این عید فرخنده و مبارک بار دیگر طرحی بی نظیر از لبخند در جای جای این شهر نشست...

سخاوت شما زنان و مردان نیکوکار در عید سعید فطر روشنی بخش چراغ هزار وچهارصد خانه یتیم تحت پوشش انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز بود تا این انجمن بتواند بیش از پیش مُقَسم مهربانی باشد.

ان شاء الله اجر این نیکی و نیک اندیشی ها را از خداوند رحمان دریافت بدارید...

 

محفل انس با قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان

برگزاری 8 محفل انس با قرآن توسط واحد فرهنگی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز

به گزارش روابط عمومی – واحد فرهنگی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز مانند دیگر واحدهای این انجمن به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان جلسه های انس با قرآن کریم را برای گروه های مختلف مددجو برگزار نموده است.

فریده اسدی مسئول واحد فرهنگی انجمن در این راستا گفت: طبق روال سال های گذشته، جلسه های انس با قرآن در سال جاری نیز به صورت مستمر و برای گروه های مختلف مددجوی تحت پوشش انجمن تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

وی بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان، این دوره ها برای دانش آموزان و دانشجویان دختر و پسر و همچنین کارآموزان فنی و حرفه ای تشکیل شده است.

اسدی همچنین افزود:  تعداد130 نفر از مادران با سواد و بی سواد و دانش آموزان حاضر در جشن میلاد امام حسن (ع) نیز از دیگر افرادی بودند که در محافل انس با قرآن حضور یافتند. 

 

آمادگی دریافت فطریه

اعلام آمادگی برای دریافت فطریه روزه داران

با فرارسیدن روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، روزه دارانی که این ماه جشن گرفته اند آماده پرداخت نذورات و فطریه می شوند تا این آیین مسلمانی را به بهترین وجه به سرانجام برسانند.

مدیرعامل انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز که از قدیمی ترین خیریه های استان خوزستان به شمار می رود ضمن اعلام آمادگی این انجمن برای دریافت فطریه، گفت: انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با بیش از ۳۰ سال فعالیت، در حال حاضر حدود سه هزار خانوار را تحت پوشش قرار داده و خدمات مختلفی را از جمله در زمینه تامین مسکن، پرداخت کمک های نقدی، اعطای لوزام ضروری زندگی، اعطای ارزاق و پوشاک، انجام خدمات کاریابی، آموزشی و فرهنگی ارائه می نماید.

احمدعلی کلاهدوز افزود: بدون شک این حجم از کمک رسانی به مددجویان و نیازمندان در طی سی سال خدمت انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز، بدون یاری گری خیرین ممکن نبوده و قطعاً کمک هایی دریافتی توسط این انجمن باری از دوش نیازمندان شهر اهواز بر می دارد.

گفتنی است شهروندانی که تمایل به پرداخت فطریه به این انجمن را دارند می توانند از طریق محل های اعلامی اقدام نمایند. 

 

منبع خبر:

هورنیوز

گرامیداشت مبلاد کریم اهل بیت

برگزاری جشن میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در شامگاه ۱۵ رمضان 1440 مصادف  30 اردیبهشت 1398 جشن و مولودی خوانی و همچنین صرف افطار به همت واحد کاریابی و واحد مددکاری انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با همکاری بانی محترم در محل بیت الزهرا روشنا به مناسبت میلاد مبارک و مسعود امام حسن مجتبی (ع) با حضور مددجویان انجمن برگزار شد.

 

زیر مجموعه ها