Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

برگزاری کارگاه مشاوره پیش از ازدواج برای مددجویان دختر و پسر

توسط انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز انجام شد؛
 
برگزاری کارگاه مشاوره پیش از ازدواج برای مددجویان دختر و پسر
 
به گزارش روابط عمومی - با تلاش واحد مشاوره روانشناختی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز، کارگاه یکروزه مشاوره پیش از ازدواج در این انجمن برگزار شد.
 
این کارگاه با هدف ارائه آموزش های صحیح و مناسب در راستای بسترسازی برای ایجاد "خانواده سالم"  
برای دختران و پسران به سن ازدواج رسیده بطور جداگانه تشکیل شد.
 

 

در این کارگاه آموزشی، مشاور با بیان نکته ها و آموزش های لازم جهت انتخاب همسر مناسب، ارتقای مهارتهای زندگی، مهارت های ارتباطی، خودآگاهی و همدلی را از جمله آموزش های مفید برای انتخاب همسر و ایجاد خانواده ای سالم دانست.
 
گفتنی است انجمن خیریه چهاردهم معصوم (ع) اهواز به مددجویان تحت حمایتی که اقدام به ازدواج نمایند کمک های نقدی وغیرنقدی برای تامین جهیزیه پرداخت می نماید.

ارائه معاینه های پزشکی به مادران تحت پوشش انجمن

ارائه معاینه های پزشکی به مادران تحت پوشش انجمن

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با مشارکت درمانگاه خیریه امام سجاد (ع) مادران تحت پوشش این انجمن را مورد بررسی معاینات پزشکی قرار داد.

در این طرح ۱۵۰ نفر از مادران و دختران جهت انجام معاینات پزشکی معرفی و مراحل شناسایی و درمان بیماری های آنان انجام شد.

برگزاری جشن پایان تحصیلی نوآموزان

برگزاری جشن پایان دوره تحصیلی برای نوآموزان انجمن

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت پایان سال تحصیلی، واحد مهدکودک انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز روز یکشنبه 30 تیر جشنی را برای کودکان این مهد برگزار نمود.

این جشن با حضور 65 نفر از نوآموزان که 35 نفر از آنها دوره پیش دبستانی را سپری می کنند برگزار و طی آن برنامه های متنوعی برای حاضرین اجرا شد.

واحد مهد کودک انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز جزو واحدهای فعال این انجمن است که در طول سال تحصیلی خدمات متنوعی از جمله تغذیه روزانه، چکاب پزشکی، لباس مناسب فصل، اردوهای درون شهری، ارائه لوازم تحریر، سرویس رفت و برگشت  را به کودکان ارائه می دهد.

لازم به ذکر است تمامی هزینه های این جشن توسط بانی محترم پرداخت شد.

شایان ذکر است هر سال و با پایان یافتن سال تحصیلی، واحد مهدکودک انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز جشن پایان دوره را برای  کودکان این مهد برگزار می نماید. 

 

پذیرش سفارشات ذبح به مناسبت عید سعید قربان

پذیرش سفارشات ذبح به مناسبت عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی، عمل قربانی کردن علاوه بر ُبعد معنوی و دینی آن، در واقع نوعی کمک به اقشار ضعیف جامعه هم محسوب می شود چرا که متاسفانه در حال حاضر قیمت گوشت به نحوی است که بسیاری از خانواده ها توان تهیه آن را ندارد به طوری برخی از خانواده ها در طول یک سال هم، توانایی تامین اندکی گوشت را نداشته باشند؛ با این وصف تهیه و تدارک این محصول برای چنین افراد محرومی می تواند، حداقل برای لحظاتی لبخند را به لبان آنها بنشاند.

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز هر سال در عید قربان پذیرای نذورات و قربانی های زیادی از سوی شهروندان فهیم و خداجوی اهوازی است. نذورات دریافتی این انجمن پس از دریافت، بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش تقسیم می شود.

 با توجه به نزدیکی عید مبارک قربان، امسال نیز همچون سال های گذشته، انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز آمده دریافت نذورات عزیزانی است که قصد و نیت قربانی کردن دارند. ان شاء الله که این عمل خیر آنها مقبول درگاه احدیت واقع شود.

 گفتنی است خیرینی که قصد مشارکت در این امر خداپسندانه را دارند، حتا با پرداخت کمترین مبلغ جهت تهیه گوسفند قربانی نیز، می توانند در این عمل خیر سهیم و شریک باشند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه مشارکت در تهیه قربانی و نذری از طریق زیر با این انجمن تماس حاصل فرمایید.

- سفارش اینترنتی: http://91.108.131.250/User/zebhonline.aspx

- واریز وجه به ملی کارت: 6037-9911-9950-2612

ارسال پیامک واریزی به شماره: 100001400

- مراجعه حضوری به دفاتر انجمن در سطح شهر - تلفن 32920001 -32923800

آشنایی با واحد تاج گل انجمن خیریه چهارده معصوم (ع)اهواز

آشنایی با واحد تاج گل انجمن خیریه چهارده معصوم (ع)اهواز

 به گزارش روابط عمومی، اهدای تاج گل در بین ما ایرانیان سنتی کهن و پسندیده است، این رسم از دیرباز چه در مراسم سوگواری و چه شادی همواره وجود داشته و نشانه‌ای از احترام افراد به همدیگر است.

 
 یکی از چالش‌هایی که پیش روی این محصول زیبا قرار گرفته قیمت بالای آن است به طوری که در حال حاضر بهای گل در کشور ما بیش از 6 برابر کشوری مانند هلند است به همین دلیل بسیاری از مردم به این محصول به چشم یک کالای لوکس نگاه می‌کنند.
 
 انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با تهیه تاج گل های مصنوعی زیبا و متنوع، به نیاز بسیاری از شهروندان و ادارات در اهواز به تاج گل پاسخ داده است به طوری که روزانه سفارش های زیادی از نقاط مختلف اهواز به منظور برگزاری مراسم سوگواری، شادی همایش ها، نمایشگاه ها مراسم معارفه و تجلیل و امثالهم برای دریافت تاج گل ارائه می شود.
 
یکی از مزیت های تاج گل انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز ارسال و عودت رایگان آنها است؛ از سوی دیگر درآمد حاصل از اجاره تاج گل ها صرف خانواده های تحت پوشش این انجمن که بالغ بر 1400 خانوار است، می شود.
 
هرچند قطعا "تاج گل" طبیعی زیبایی خاص خود را دارد و از نظر کلی با تاج گل مصنوعی قابل قیاس نیست اما باید در نظر داشت که تاج گل های طبیعی علاوه بر قیمت بالا معمولا پس از برگزاری مراسم دور ریخته شده که این کار باعث اتلاف هزینه می‌شود در صورتی که "تاج گل" انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز قیمت مناسبی دارد و از هدر رفت هزینه جلوگیری می شود و همانطور که گفته شد درآمدهای حاصله نیز صرف امور خیریه خواهد شد.
 
 برای اطلاع از نمونه های مختلف تاج گل به آدرس پایگاه اینترنتی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز به نشانی 14ma.ir مراجعه نموده و یا با شماره تلفن  06132933833 تماس حاصل فرمایید.
 
 

 

https://t.me/ahvaz14masoom/1507

https://chat.whatsapp.com/JLHSGWMSv2LEWkO3C5Hx4w 

زیر مجموعه ها