Ahvaz14MA - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

عید سعید فطر مبارکباد

خدا حافظ ماه مهربانی و ضیافت الهی

 

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در یکماه گذشته پذیرای کرامت و بخشندگی شما نیکوکاران بزرگوار بوده و هدایای ارزشمند شما را به رسم امانت به ایتام و نیازمندان تحویل نمود.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر ، انتظار می رود همچون گذشته با پرداخت فطریه این نهاد مردمی را در یاری رساندن به ایتام و نیازمندان حمایت نمایید.

پایگاههای انجمن در محل برگزاری نماز عیدفطر ( مصلای مهدیه امام خمینی «ره» ، آستان مقدس علی ابن مهزیار اهوازی ، سایر مساجد ) ، همچنین دفاتر و شعب انجمن در سطح شهرستان اهواز ، تهران و کرج پذیرای شما عزیزان و دریافت فطریه ، مد روزه و کفاره میباشد.

مبلغ فطریه : در خوزستان 55.000ریال

مبلغ مد روزه : هر روز 15.000 ریال

مبلغ کفاره عمد: هر روز 900.000 ریال

شایان ذکر است مبالغ یادشده متناسب با خوزستان بوده و در سایر استانها مطابق فتوای مراجع و علمای هرمحل تعیین می گردد.

محفل انس با قرآن

برگزاری محفل انس با قرآن
با هدف توسعه ی فرهنگ قرآنی و به منظور تعمق بخشی به باورهای دانش آموزان و ترویج و توسعه ی فرهنگ قرآنی ، آیین محفل انس با قرآن در سالن اجتماعات واحد فرهنگی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد
برنامه با تلاوت قرآن توسط قاریان برجسته کشوری،دانش آموزان برتر قرآنی، خیرین و خانواده های خیرین برگزار گردید.
جواد روشن زاده معاونت اجرایی انجمن ضمن تشکر از حضور مربیان قرآنی،دانش آموزان و دانشجویان شرکت کننده در این محفل اظهار داشت: هدف از برگزاری اینگونه محافل آشنا کردن نسل جوان با آرمان ها و ارزش های قرآنی و پیروی از آموزه های قرآنی در بین دانش آموزان دانست
وی افزود: در سال تحصیلی گذشته کلاس روخوانی و حفظ قرآن برگزار شد که این محفل ماحصل آن کلاسهاست و خوشبختانه با اسقبال خوبی مواجه شد
روشن زاده افزود: محافل انس با قرآن در واقع ابعاد دینی ،علمی و اعتقادی ایجاد میکند که گامی موثر در ارتباط با خانواد هاست.
سخنرانی ،برگزاری مسابقه قرآنی،قرایت قاریان برجسته ،نماز جماعت و افطاری از جمله برنامه های برگزار شده در این محفل بود و کلیه هزینه های آن توسط بانی خیر پرداخت شد.

راه اندازی صفحه انجمن در اینستاگرام

 

با تلاش کارشناسان فنی و روابط عمومی  ، صفحه انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز بنشانی زیر در اینستاگرام  راه اندازی و بهره برداری گردید.

از همه همراهان و نیکوکاران گرامی تقاضا میشود ضمن بازدید از پیج این خیریه ، سایر دوستان و بستگان را به بازدید و «دنبال کردن» صفحه مجازی انجمن دعوت و ترغیب نمایند:

  /https://www.instagram.com/14masoomcharity

پایگهاهای انجمن در شبهای قدر

 

همزمان با برگزاری مراسم شب های قدر در سطح مساجد، حسینیه ها، مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اهواز و آستان مقدس علی ابن مهزیار اهوازی، انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز نیز با برپایی پایگاه های تبلیغاتی در محل مصلا و علی ابن مهزیار بروشورهای تبلیغاتی و عملکرد خیریه و صندوق صدقات را بین شهروندان عزیز توزیع نمود که با استقبال بی نظیر شهروندان و روزه داران ارجمند مواجه شد.

لازم به توضیح است که نیروهای این خیریه در پایگاه های جمع آوری ذکات فطریه روز عید فطر در محل مصلا، آستان مقدس علی ابن مهزیار و بسیاری از محل های برگزاری نماز عید فطر حضور خواهند داشت.

 

تقدیر از مدیریت و جمعیت هلال احمر خوزستان

به مناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت: تقدیر انجمن خیریه چهارده معصوم اهواز از فعالیت های نیکوکارانه جمعیت هلال احمر خوزستان

 

نمایندگان انجمن خیریه چهارده معصوم اهواز در دیدار با مدیرعامل محترم هلال احمر خوزستان از فعالیت های نیکوکارانه و عام المنفعه آن مجموعه در راستای توانمندسازی اقشار آسیب پذیر تقدیر کردند.

در این دیدار که در فضایی صمبمانه برگزار شد، نمایندگان انجمن خیریه چهارده معصوم اهواز با اهدای تندیس و لوح تقدیر از زحمات جناب آقای دکتر علی خدادادی مدیرعامل محترم هلال احمر استان و همکاران آن جمعیت تقدیر و بر همکاری های مشترک تأکید کردند.

در این دیدار دکتر خدادادی نیز با تقدیر از تلاش های این انجمن  در راستای محرومیت زدایی اظهار کرد: فعاليت های کم نظیر انجمن خیریه جهارده معصوم اهواز با توجه جدی به اصل محروميت و نياز خانواده ها و حفظ شأن، حرمت و كيان نيازمندان در تمامی مراحل كمك رساني به منظور رسيدگي به امور ايتام و نيازمندان ستودنی است.

وی اظهار امیدواری کرد که در برخی حوزه های عملیاتی، فعالیت های مشترکی صورت پذیرد تا شاهد پویایی و تأثیر بیش از پیش کارهای خداپسندانه و بشردوستانه در سطح جامعه باشیم.

 

زیر مجموعه ها